Kontakt

Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 5a
20-112 Lublin

sekretariat@warsztatykultury.pl

+48 81 533 08 18
NIP: 7123274371

Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 7
biuro@retradycja.eu
+48 81 533 08 18

Karolina Waszczuk
Kierowniczka Pracowni ds. Kultury Tradycyjnej
Warsztaty Kultury w Lublinie
k.waszczuk@warsztatykultury.pl
+48 81 533 08 18

Agata Turczyn
Pracownia ds. Kultury Tradycyjnej
Warsztaty Kultury w Lublinie
a.turczyn@warsztatykultury.pl
+48 81 533 08 18

Magda Zaworska
Pracownia ds. Kultury Tradycyjnej
Warsztaty Kultury w Lublinie
m.zaworska@warsztatykultury.pl
+48 81 533 08 18

Wolontariat
Warsztaty Kultury w Lublinie
wolontariat@warsztatykultury.pl

Aleksandra Stefanek
Dział Komunikacji i Marketingu
Warsztaty Kultury w Lublinie
a.stefanek@warsztatykultury.pl
502234682

Anna Lewicka-Koksanowicz
a.lewicka@warsztatykultury.pl
81 533 08 18

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded.
Wyrażam zgodę